UA-117082953-1 Співпраця | alkoresurs

Більш ніж дистрибуція

Завжди є можливість зробити свою компанію успішною. Але це можливо лише за однієї умови: компанія стане успішною тільки тоді, коли зуміє зробити успішними своїх партнерів. У зв'язці «Виробник-Дистрибутор-Магазин-Покупець» завдання дистрибутора - зробити так, щоб товар був вподобано споживачем.

 

Перевага партнерських програм - їх взаємовигідність. Ми хотіли б поставити акцент на основних перевагах при роботі з нашою компанією, як з дистрибутором в Херсоні і Херсонській обл.

 

Ми прекрасно орієнтуємось в ситуації на українському ринку. А це означає, що можемо тримати постійно в курсі виробника: про конкурентів, про стан ринку, про покупців і т.д.

 

Наша логістика побудована таким чином, що ми можемо ефективно представити будь-яку продукцію в сільській місцевості.

Велика частина наших клієнтів віддає перевагу працювати з нами через широкий асортимент, який ми підтримуємо.

 

Ми відмінно знаємо рекламний ринок регіону і знаємо найефективніші шляхи впливу реклами на споживача.

Ми постійно навчаємо свій персонал і можемо швидко його навчити специфіці просування нових ТМ на ринок.

Ексклюзивні умови торгівлі в регіоні дають нам можливість організувати професійний та активний збут продукції. А постачальнику - бути в курсі роботи нашого торгового відділу.

 

 Крім того при роботі через зовнішнього дистрибутора постачальник отримує велику фінансово-економічну перевагу:

 

  •     Звільнення фінансових коштів, які могли б бути витрачені для побудови власного представництва.

  •     Витрати на заключення  однієї угоди в будь-якому каналі прямих продажів істотно дорожчі з т.з. економіки. А це ще один плюс на  користь нашої дистрибуції.

  •     Забезпечення більшого обсягу продажів, ніж при прямому маркетингу виробника.

 

Наша стратегія - це робота на ексклюзивних умовах в регіоні. Для нашої компанії це можливість стабільної роботи й стабільної економіки продажів. Для виробника робота з ексклюзивним дистрибутором дозволяє вийти на стратегічну довгостроковість ефективності продажів. Адже, як відомо, агресивна конкуренція між гравцями призводить лише до короткострокового позитивного результату. Але в разі такої конкуренції знижується прибутковість у дистрибуторів, в слідстві чого - падає інтерес до реалізації товару. А це вже не потрібно ні дистрибутору, ні, тим більше, постачальнику.


      Ми відкриті до тісної взаємодії та співпраці з нашими партнерами. Робота з нами на основі дистрибуції - це партнерство надовго.